تدریس و همکاری با پلتفرم آموزشی متخصص شو

زمان مطالعه : ۵ دقیقه

من علی کرمی هستم مؤسس پلتفرم آموزشی متخصص شو، سپاس گذارم از اینکه این پلتفرم را برای آموزش و ارتقای سطح علمی کشور عزیزمان ایران انتخاب کردید. ما در متخصص شو بستری را فراهم کردیم که هرکس بتواند بر اساس تخصص و تجربه‌ای که دارد اقدام به کسب درآمد کند و آموزش‌های خود را در اختیار علاقه‌مندان به آن تخصص قرار دهد اما بهتر است قبل از شروع فعالیت به‌عنوان مدرس در متخصص شو از روند فعالیت و همکاری با متخصص شو آشنا شوید تا از تصمیم خود مطمئن‌تر شوید.

درصد همکار در متخصص شو چقدرِ؟

Teach

 

 

زمانی که شما می‌خواهید در متخصص شو شروع به آموزش کنید به‌عنوان همکار ما هستید و خیلی خوشحالیم که همکاری متخصص و مدرس مثل شمارا داریم به همین دلیل طبق بقیه دوره‌های متخصص شو پلتفرم به همان صورت در اختیار شما قرار می‌گیرد و می‌توانید ویدیوهای خود را بانام و برند متخصص شو ضبط کرده و در جلسات دوره قرار دهید و ما در متخصص شو نیز به شما کمک می‌کنیم که متن و ویدیو جذاب‌تری را برای مخاطبین و موتور جستجوی گوگل داشته باشید .

 

پلتفرم آموزشی متخصص شو به ازای فروش هر دوره‌ی آموزشی ۲۰ درصد از مبلغ دوره را به‌عنوان کمیسیون کسر می‌کند و مابقی آن را به‌حساب شما واریز می‌کند اما اگر تکمیل دوره‌ی شما در متخصص شو کمتر از یک ۴۰ روز کاری انجام شود به دلیل ارزش شما برای آموزش درصد کمیسیون به ۵ درصد کاهش پیدا می‌کند و ۹۵ درصد هزینه‌ی ویدیو به‌حساب شما مدرس و همکار عزیز ما ریخته می‌شود.

قیمت‌گذاری محصولات به چه صورت هست؟

Pricing

 

قیمت‌گذاری محصولات در متخصص شو توسط خود مدرس انجام می‌شود. شما باید در ابتدای ساخت دوره یک قیمت تمام‌شده برای کل دوره‌ی آموزشی خود در نظر بگیرید تا در متخصص شو لحاظ شود. مدرس باید به این موضوع دقت کند که قیمت‌گذاری صحیح محصولات می‌تواند به فروش بهتر دوره‌ی آموزشی شما در متخصص شو کمک شایانی کند و اگر دوست داشته باشید ما در متخصص شو می‌توانیم شمارا در انتخاب قیمت مناسب برای دوره‌ی خودیاری کنیم.

روند تسویه‌حساب به چه صورت هست؟

کلیه تسویه‌حساب مدرسین، ابتدای هرماه به‌حساب بانکی که داخل وب‌سایت تعریف کرده‌اند واریز خواهد شد اما امکان درخواست تسویه‌حساب خارج از تایم نیز وجود دارد و شما می‌توانید از طریق برقراری ارتباط با ما در متخصص شو درخواست تسویه‌حساب خود را ثبت کنید تا در اولین فرصت مبلغ به‌حساب شما واریز شود.

ما در متخصص شو تمام سعی خود را می‌کنیم که در همان زمان اعلام‌شده هزینه‌ی فروش شمارا به حسابتان واریز کنیم و در صورت هرگونه تأخیر به دلیل مشکل بانکی، این موضوع به شما اطلاع داده خواهد شد.

ما در پلتفرم آموزشی متخصص شو از حساب‌های بانکی سپه استفاده می‌کنیم و اگر شما نیز دارای این حساب‌های بانکی باشید پرداخت برای شما خیلی سریع‌تر انجام می‌شود. در غیر این صورت تسویه‌حساب توسط سیکل انجام‌شده در بانک صورت می‌گیرد که ممکن است کمی زمان را طولانی کند.

چقدر می‌توان از تدریس در متخصص شو درآمد داشت؟

تدریس آنلاین باکیفیت و محتوای مناسب به‌صورت پیوسته می‌تواند درآمد قابل قبولی را به‌صورت مستمر برای شما داشته باشد اما تمام آن بستگی به تلاش مستمر شما و تولید محتوای عالی برای دوره‌های آموزشی خود دارد. شما می‌توانید با برند متخصص شو و تولید دوره‌های تخصصی و کارآمد برندی را برای خود نیز درست کرده و کار خود را بسیار توسعه دهید و نام شناخته‌شده‌ای را در کسب‌وکار خود ایجاد کنید.

استانداردهای کیفی تولید ویدیوی متخصص شو چیست؟

Director

یک مدرس خوب باید بتواند آموزش‌های خود را با زبانی ساده، قابل فهم و با صدایی رسا انجام دهد.کیفیت‌های ویدیو درون متخصص شو با نرم‌افزار فوق‌العاده قدرتمند Camtasia با بالاترین کیفیت در مدت‌زمان کمتر از ۳۰ دقیقه ضبط می‌شود و پس از ویرایش‌های لازم بر روی ویدیو با نرم‌افزار HandBrake در قالب MP4 حجم آن را کاهش می‌دهیم تا دانلودش برای کاربران از روی‌هاست های دانلود متخصص شو راحت باشد.ویدیوها در متخصص شو به‌صورت خیلی راحت و خودمانی ضبط می‌شود و نیاز به صحبت کردن رسمی نیست. ابتدای کار با متخصص شو یک ویدیو آموزشی از خود ضبط کرده و برای ما در متخصص شو ارسال کنید و پس از تأیید سعی کنید دوره‌های کوتاه انتخاب کنید و ضبط را به‌صورت کامل بر روی دوره انجام دهید تا اعتماد و نوع تسلط شما برای ما و کاربران تثبیت شود و سپس دوره‌های طولانی را برای خود انتخاب کنید.

قوانین تدریس در متخصص شو به چه شکل است؟

زمانی که شما ویدیو خود را برای ما در متخصص شو ارسال می‌کنید و صحبت‌ها در مورد آموزش شما با ما انجام می‌شود و تأییدیه برای ضبط ویدیو در متخصص شو به شما داده می‌شود. ما باهم موظف به انجام موارد زیر هستیم:

checklist Rule
 • ویدیوهای ضبط‌شده تنها به‌صورت اختصاصی به متخصص شو تعلق دارد و باید از لوگو و برند متخصص شو در آموزش استفاده کنیم.
 • با اطمینان به شما قول خواهیم داد که ویدیوهای شما بدون هیچ‌گونه تغییر توسط ما در متخصص شو قرار می‌گیرد.
 • شما نیز به ما قول می‌دهید که ویدیوهای آموزشی‌تان در محور اصلی آموزش باشد و صرفاً برای تبلیغات نباشد.
 • شما باید ابتدای هر ویدیو خود حداقل ۳ دقیقه کلیات ویدیو را برای کاربران وب‌سایت توضیح دهید زیرا آن را به‌عنوان پیش‌نمایش آن قسمت بر روی سایت و دیگر شبکه‌های اجتماعی قرار می‌دهیم تا فروش شمارا بیشتر کند.
 • هر مدرس موظف است که به خریداران دوره‌ی خود پشتیبانی دهد و تمام تیکت های ارسالی را در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ دهد و این کار باعث اعتماد بیشتر کاربران به شما و افزایش فروشتان خواهد شد.
 • اگر هرگونه راهنمایی و چالشی درون سایت داشتید می‌توانید از ما کمک بخواهید و ما به شما قول می‌دهیم در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ گوی شما خواهیم بود.
 • اولین ویدیو که باید برای دوره خود ضبط کنید یک ویدیو معرفی از تدریس خود است که باید مسیر دوره و سرفصل‌ها را برای کاربر مشخص کنید که در انتهای کار چه چیزی را به‌دست خواهد آورد.
 • هرکدام از ویدیوها به انتخاب خود می‌تواند به‌صورت رایگان قرار داده شود تا کاربران با روش تدریس شما آشنا شوند.
 • رزومه شما به‌عنوان مدرس در وب‌سایت درج خواهد شد .
 • دقت داشته باشید که دوره‌ی آموزشی ضبط‌شده توسط شما مختص به پلتفرم آموزشی متخصص شو می‌باشد و اگر مدرس دوره آن را در سایت و جای دیگر منتشر کند ما آن دوره‌ی آموزشی را در متخصص شو رایگان خواهیم کرد.

جهت شروع همکاری

روش اول: ارسال ایمیل برای تدریس

تنها کافی است جهت همکاری از طریق ایمیل شخصی من با آدرس a.karami@motakhasessho.ir یا فرم زیر موارد زیر را به‌صورت یک فایل RAR ارسال کنید:

Send Email
 • نام و نام خانوادگی
 • تصویر کارت ملی یا شناسنامه
 • عنوان دوره آموزشی
 • ویدئوی معرفی دوره و یک تدریس عملی از خودتان
 • کیفیت صدا و تصویر مناسب
 • سرفصل آموزشی
 • سطح دوره
 • بهتر است برای شروع تدریس در متخصص شو یک دوره رایگان بالای ۳ ساعت ارائه دهید.
 • ابتدای ویدیوهای خود را با یک موشن گرافیک زیبا با لوگوی متخصص شو شروع کنید و آدرس صفحه‌ی دوره خود را لحاظ کنید.

روش دوم : فرم جذب مدرس

لطفا اطلاعات خواسته شده در فرم زیر را پر کنید تا در صورت تایید با شما تماس گرفته شود.

نام و نام خانوادگی(Required)