درخواست ضمانت بازگشت وجه

زمان مطالعه : ۴ دقیقه

تمامی محصولات وب‌سایت “متخصص شو” که در صفحات آنها اعلام بازگشت وجه وجود دارد، دارای ضمانت بازگشت وجه صد درصد  تا ۳۰ روز پس از استفاده می‌باشد.

 شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود.

 • همچنین  ما هیچ سؤالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید!

ازآنجایی‌که این کار باعث تعجب برخی از دوستان گردیده و برخی می‌گفتند که چنین موضوعی امکان ندارد، لازم دانستم که در این مورد توضیحاتی را به شما دوستان ارائه دهم!

ضمانت بازگشت وجه

چرا محصولات ما ضمانت بازگشت وجه دارد؟

وب‌سایت های خارجی یا بین‌المللی امروزه برای محصولاتشان ضمانت بازگشت وجه برای مدت معینی را قرار داده‌اند تا به هر دلیلی اگر از کار یا محصولاتشان رضایت نداشتیم بتوانیم با درخواست ضمانت بازگشت وجه پول خود را کمتر از سه روز کاری پس بگیریم و این کار احساس خیلی خوبی را به خریداران می‌دهد که محصولات را با اطمینان بیشتری خرید کنند و خیالشان جمع باشد که کلاه‌برداری در کار نبوده و یا محصول بی‌ارزشی به آن‌ها تحویل داده نشده است.

این‌جانب تصمیم گرفتم همین قابلیت را بر روی وب‌سایت متخصص شو قرار دهم تا به پیشرفت و تولید محصولات باکیفیت در کنار رضایت‌مندی کامل خریداران احترام بگذارم.

امروزه محصولات و دوره‌های متنوعی درون دیگر سایت‌ها وجود دارد که خرید آن‌ها دارای ریسک می‌باشد و با اطمینانی که فروشنده با بازگشت وجه به محصولات خود می‌دهد، قطعاً ریسک را برای خریداران از بین برده و خود آن ریسک را می‌پذیرد.

بنابراین ما این تعهد را به شما می‌دهیم تا در صورت پایبند نبودن به تعهد و نبود رضایت از محصولات می‌توانید هزینه‌ی پرداختی را پس بگیرید.

در کدام قسمت می‌توان چک کرد که دوره یا محصول آموزشی ضمانت بازگشت وجه دارد؟

شما می‌توانید از قسمت توضیحات تکمیلی محصول طبق تصویر زیر چک کنید که دوره یا محصول آموزشی دارای ضمانت بازگشت وجه هست یا خیر؟(خیالتان راحت تمام محصولات متخصص شو ضمانت بازگشت وجه را داراست)

نمایش ضمانت بازگشت وجه
نمایش ضمانت بازگشت وجه

تعهدات ما…

تعهداتی که متخصص شو و مدرسین نسبت به محصولات و دوره‌های آموزشی داریم:

 • دوره‌های آموزشی و محصولات متخصص شو بر اساس آخرین سرفصل‌ها و تجربیات به‌دست‌آمده به‌صورت عملی و برقراری با افراد مختلف در این حوزه آماده‌شده است به‌شرطی که مطالب و تمرین‌های ارائه‌شده در آن را به‌صورت کامل و به‌صورت منظم انجام دهید می‌توانید نتیجه بگیرید و اگر نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه دهید.
 • دوره‌های آموزشی و محصولات متخصص شو به دلیل کاربردی بودن و داشتن طرفداران زیاد در آن دوره (با بررسی منابع خارجی اصلی) دوست‌داشتنی هستند اما اگر شما محصولات ما را دوست نداشتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه دهید.

مهندس علی کرمی در متخصص شو متعهد می‌شود وجه دوره‌های آموزشی و محصولاتی که ضمانت بازگشت وجه ۳۰ روزه‌دارند (یعنی تا ۳۰ روز پس از استفاده و نه خرید محصولاتی که ممکن است تا ۲۰ روز بعدازآن استفاده نکنید.) را با درخواست شما عزیزان به شما عودت دهد.

تعهدات شما…

 • لطفاً ما را تست نکنید! مطمئن باشید اگر تمام موارد گفته‌شده را انجام داده‌اید و نتیجه‌ای حاصل نشد وجه شمارا برمی‌گردانیم. پس لطفاً مانند دوستان این موضوع را تست نکنید به دلیل آن‌که انجام بی‌دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد.
 • نگران ما نباشید! حتماً اگر ما به تعهدمان عمل نکردیم، حق شماست که درخواست بازگشت وجه دهید.
 • پس‌ازآن که درخواست بازگشت وجه به ما دهید، ما با بهبود عملکرد و رفع نقاط ضعفمان از شما محبت و هدیه‌ی ارتقاء و رشد را دریافت می‌کنیم. بابت این محبت و هدیه بزرگ از شما ممنون خواهیم بود.
 • فایل‌های دانلودی از متخصص شو را نیازی نیست پس از بازگشت وجه از سیستم خود پاک‌کنید! اگر روزی خواستید می‌توانید مجدد آن فایل‌ها را گوش کرده و در صورت نیاز از آن‌ها استفاده کرده تا بتوانید از آن‌ها به‌صورت عملی استفاده کنید.

توجه: خریداران عزیزی که بیش از دو محصول درخواست ضمانت بازگشت وجه دهند به‌هیچ‌وجه نمی‌توانند از تضمین بازگشت دیگر محصولات استفاده کنند.

مراحل درخواست ضمانت بازگشت وجه

تنها کافی است یک ایمیل به money-return@motakhasessho.ir با موضوع درخواست ضمانت بازگشت وجه با نوشتن موارد زیر ارسال کنید:

 • نام و نام خانوادگی:
 • شماره تراکنش خرید از وب‌سایت:
 • نام محصول:
 • دلیل درخواست وجه (حتماً این محبت و هدیه را به ما دهید تا نقص‌هایی که وجود دارد را رفع کنیم.):
 • شماره کارت‌بانکی شما (ترجیحاً سپه):
 • کد ملی صاحب حساب:
 • شماره موبایل:

تمام سعی خود را خواهم کرد که وجه شما در کمتر از ۳ روز کاری واریز کنم…

مراحل درخواست ضمانت بازگشت وجه

درخواست ضمانت بازگشت وجه فقط به روش بالا و از طریق ایمیل امکان‌پذیر است و از برقراری تماس در این مورد جدا خودداری فرمانید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

کلام و درخواست آخر از شما …

قبل از ارسال درخواست ضمانت بازگشت وجه سؤال هایی که دارید را از ما بپرسید و شرایط را با ما در میان بگذارید و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا رضایت شمارا جلب کنیم.

اطمینان کامل راداریم که بامطالعه و اجرای دقیق و گام‌به‌گام مطالب ارائه‌شده در دروه ها و محصولات آموزشی به نتایج فوق‌العاده‌ای خواهید رسید و خیلی بیشتر از وجه پرداختی را به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم به‌دست خواهید آورد و هیچ‌گاه به این موضوع فکر نخواهید کرد.

ضمانت بازگشت وجه را در متخصص شو قراردادیم تا با خیال آسوده و اطمینان کامل دوره‌ها و محصولات آموزشی را خریداری کنید.