Loading posts...

آموزش تصویری کار با LastPass | مدیریت حرفه ای و افزایش امنیت پسورد‌ها

زمان مطالعه : ۳ دقیقه LastPass یکی از محبوب‌ترین ابزارهای آنلاین بسیار قوی و هوشمند برای بالا بردن امنیت، مدیریت و نگه‌داری تمامی پسوردهای شما است که می‌توانید در اینترنت از آن استفاده کنید.

ادامه مطلب

کتاب زبان اصلی CompTIA Security+: SY0-601 Certification Guide

زمان مطالعه : ۳ دقیقه تاب زبان‌اصلی CompTIA Security+: SY0-601 Certification Guide دومین سری از کتاب‌های آموزش Security+ از انتشارات Packt Publishing Ltd می‌باشد. این کتاب، کتابی است که در دوره‌ی Security + تدریس می‌شود و باگذرداندن این دوره پایه‌ای می‌توانند فعالیت‌های امنیتی در حوزه‌ی امنیت اطلاعات و شبکه را شروع کنند زیرا پیش‌نیاز تمام دوره‌های امنیتی چون CEH و … می‌باشد.

ادامه مطلب

کتاب CompTIA Security+ Technology Workbook

زمان مطالعه : < 1 دقیقه امنیت شبکه امروزه، یکی از پر مخاطب ترین حوزه های ی تخصصی شبکه به حساب می آید.موسسه ی آموزش آنلاین محتوای آموزشی و صدور گواهینامه IPspecialist برای گام برادشتن در حوزه ی امنیت کتاب CompTIA Security+ Technology WorkBook -2019 را ارائه می کند.

ادامه مطلب

CEH | کتاب راهنمای شرکت در آزمون هکر قانونمند CEH v10

زمان مطالعه : ۲ دقیقه کتاب هکر قانونمند راهنمای شرکت در آزمون CEH v10 – CEH Certified Ethical Hacker All-in-One Exam Guide, Fourth Edition با آخرین تغییرات CEH V10 بر روی سایت قرار گرفت.پیشنهاد می شود اگر در حوزه ی تست نفوذ، هکر قانونمند و امنیت شبکه فعالیت می کنید، حتما برای ایمن سازی شبکه آن را مطاله کنید.

ادامه مطلب